Taxonomy Term Revision (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Revert
lv: Atgriezt

en: About
lv: Par

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti
