Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
