Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Taxonomy term
no: Taksonomi-termer

en: Revisions
no: Versjoner

en: Anonymous
no: Anonym

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: About
no: Om

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen
