Taxonomy term revision (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ
