Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Revisions
bg: Редакции

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Revert
bg: Връщане
