Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Revert
he: שחזור

en: About
he: אודות

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות
