Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Revisions
hr: Revizije

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Revert
hr: Vrati

en: About
hr: Opis

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
