Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Revisions
nl: Revisies

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: About
nl: Over

en: revision
nl: revisie

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie
