Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Deleting
sk: Zmazanie

en: About
sk: Informácie o

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií
