Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Revisions
sl: Različice

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Revert
sl: Povrni

en: About
sl: O modulu
