Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Revisions
sq: Revizione

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Revert
sq: Rikthe

en: About
sq: Informacione
