Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Revisions
sv: Versioner

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Revert
sv: Återställ

en: About
sv: Om

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering
