Taxonomy Term Revision (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە
