Taxonomy Term Revision (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Revisions
be: Версіі

en: Anonymous
be: Ананім

en: About
be: Аб

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення
