Taxonomy Term Revision (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Revisions
cs: Revize

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Deleting
cs: Smazání

en: About
cs: Popis

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu
