Taxonomy Term Revision (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Anonymous
lt: Svečias

en: About
lt: Apie

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė
