Taxonomy Term Revision (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Revisions
es: Revisiones

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Deleting
es: Eliminando

en: About
es: Acerca de

en: Revision log message
es: Mensaje del historial de revisiones
