Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Administration
et: Haldus

en: Settings
et: Seaded

en: About
et: Programmist

en: notice
et: märkus
