Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ
