Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: About
lt: Apie

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
