Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Settings
be: Налады

en: About
be: Аб

en: notice
be: паведамленне
