Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: notice
eu: oharra
