Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Administration
nl: Beheer

en: Settings
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: notice
nl: mededeling

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.
