Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Administration
ca: Administració

en: Settings
ca: Paràmetres

en: About
ca: Detalls

en: notice
ca: notícia

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
