Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Settings
fr: Paramètres

en: About
fr: À propos

en: notice
fr: information

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur
