Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Administration
id: Administrasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: About
id: Tentang

en: notice
id: pemberitahuan
