Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Settings
jv: Sétingan

en: About
jv: Ngenani

en: notice
jv: Woro-woro
