Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Administration
ro: Administrare

en: Settings
ro: Setări

en: About
ro: Despre

en: notice
ro: notă
