Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Settings
ru: Настройки

en: About
ru: Информация

en: notice
ru: замечание

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой
