Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: notice
sl: obvestilo
