Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: notice
ta: அறிவிப்பு
