Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Administration
vi: Quản lý

en: Settings
vi: Thiết lập

en: About
vi: Giới thiệu

en: notice
vi: chú ý
