Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ
