Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Administration
ja: 管理

en: Settings
ja: 設定

en: About
ja: アバウト

en: notice
ja: 注意
