Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: About
ne: बारेमा

en: notice
ne: सूचना
