Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Administration
pl: Administracja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: About
pl: O stronie

en: notice
pl: wiadomość

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
