Bulk Taxonomy Term Translator (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Settings
te: అమరికలు

en: About
te: గురించి

en: notice
te: గమనిక
