Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: root
az: əsas

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
az: %name: bu sahədə @count dəyərlərindən artıq ola bilməz.
