Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: root
da: rod

en: Parent
da: Overordnet element

en: Name
da: Navn

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
da: %name: feltet ka ikke indeholde flere end @count værdier.
