Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: root
de: Hauptebene

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Fields
de: Felder

en: About
de: Über

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
de: %name: Dieses Feld kann nicht mehr als @count Werte aufnehmen.

en: Collapsed by default
de: Grundsätzlich zusammenklappen

en: Place field in sidebar
de: Feld in der Seitenleiste platzieren
