Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: root
el: ρίζα

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
el: %name: αυτό το πεδίο δεν μπορεί να έχει περισσότερες από @count τιμές.
