Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: root
fa: ریشه

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fa: %name: این فیلد نمی‌تواند بیشتر از @count مقدار را نگه دارد.
