Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: root
fr: racine

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: About
fr: À propos

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fr: %name : ce champ ne peut pas contenir plus de @count valeurs.

en: Collapsed by default
fr: Replié par défaut

en: Place field in sidebar
fr: Placer le champ dans la barre latérale
