Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: root
pt: raiz

en: Parent
pt: Pai

en: Name
pt: Nome

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
pt: %name: este campo não pode conter mais do que @count valores.
