Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: root
sk: koreň

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Fields
sk: Polia

en: About
sk: Informácie o

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sk: %name: táto položka nemôže mať viac ako @count hodnôt.

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené
