Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: root
vi: gốc

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
vi: %name: trường này không được phép chứa nhiều hơn @count giá trị.
