Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.
