Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: root
ar: جذر

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ar: %name: لا يمكن لهذا الحقل أن يحتوي أكثر من @count قيمة.
