Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: root
ca: arrel

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Fields
ca: Camps

en: About
ca: Detalls

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ca: %name: aquest camp no pot tenir més de @count valors.
