Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: root
cs: kořen

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
cs: Pole %name nesmí obsahovat více hodnot než @count.
